Oidentifierad konstnär
2017-09-08
481398
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), öldrickande man, olja på pannå, 26x35 cm