Hans Erik Eriksson oljemålning
2017-09-02
481367
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Från Härjedalen" , signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 51x68 cm