Golvlampa mässing
2017-09-02
481355
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, mässing, svängbar ljusarm, höjd ca 157 cm
Bruksslitage