Orientmatta
2017-09-06
481332
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Afghanistan, ca 346x262 cm
Baksida med skador/hål (spår av äldre malangrepp), ställvis hårdare slitage, kortsidor med mindre skador samt med reva