Pablo Picasso efter färglitogafi
2017-09-12
481316
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: färglitografi, stämplad på baksidan Mourlot 1972, oramad ca 50x40,5 cm