Karl-Axel Pehrson färglitografi
2017-09-02
481306
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson 83, 351/385, färglitografi, bladmått 60x83 cm