Jan Naliwajko oljemålning
2017-09-02
481245
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt, signerad och daterad J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 41x32,5 cm