Robert Högfeldt blandteknik
2017-09-02
481203
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Harpspelaren, signerad R.Högfeldt, akvarell och täckvitt på papper, ca 25x30 cm