Ring guld med ametist
2017-09-04
481161
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, kuddslipad ametist, svenska importstämplar, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,7 g
Ringskena något sned, fasettkanter med nagg