Halsband broscher granater
2017-09-02
481098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HALSBAND, silver, fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss, medföljande länkdelar
Bruksslitage