Kollage
2017-09-04
481087
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
COLLAGE, figurkomposition, 1800-tal, utklippta litografiska figurer i papper uppklistrade med viss tredimentionell effekt på blå textilliknande bakgrund, ca 35x40 cm
Slitage