Ljusstakar 1 par
2017-09-04
481035
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, dekor av drakfisk, höjd ca 22 cm
smärre slitage