Olja på plåt 1800-tal Madonnan med barnet
2017-09-01
480874
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på kopparplåt, renässansstil, ca 15x11 cm
Slitage