Jambiya
2017-09-24
480851
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMBIYA, med fäste i ben, balja och beslag i silver signerade och daterade 1322 (=1904), längd 41cm