Soffgrupp
2017-08-31
480762
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SOFFGRUPP, 2 dlr, 1900-talets slut, dunplymåer, klädsel i tyg från GP & J Baker, soffans längd 202, sitthöjd ca 43 cm
Slitage