Ljussake och figuiner
2017-08-31
480648
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, FIGURINER, 2 st, 18/1900-tal, höjd 10-21 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Slitage, ljusstake med mindre nagg