Bordslampa
2017-08-31
480621
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, glas med detaljer i förkromad metall, höjd ca 38 cm
Smärre slitage