Ampel empirestil
2017-08-29
480605
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, mässing och plåt, för 6 glödlampor, diameter ca 60 cm
Visst slitage, saknar skärmar