Ljusstakar silver Norge
2017-08-30
480566
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, Norge, svenska importstämplar, höjd ca 22 cm
Fylld botten