Sked silver Hans Blytt Bergen
2017-08-30
480435
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKED, silver, sannolikt Hans Blytt, Bergen, Norge, 17/1800-tal, längd ca 14 cm, stämplad HB, dekor av blomma samt monogram AHD, vikt ca 11 g
Smärre slitage