Bägare silver
2017-08-29
480368
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, 3 st, silver, CG Hallberg resp. GAB, 1940/50-tal, höjd ca 18 cm, vikt ca 717 g
Samliga med gravyr, visst slitage