Bordslampa stenmassa
2017-08-28
480267
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno- och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm
Enstaka nagg