Matta, dubbelvävd
2017-08-31
480244
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATTA, Sverige 1950-60-tal, dubbelvävd, 243 x 154 cm
slitage, ett hörn med skador