Matta, rölakan, Sverige
2017-08-31
480243
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVEA NORÉN, tillskriven, matta, rölakan, Sverige, blå botten med geometriskt mönstrad bård, signerad SN, 200 x 140 cm
smärre slitage, fransar saknas