Ampel empirestil
2017-08-28
480238
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, för 6 ljus, mässing, delvis svartlackerad, diameter ca 48, höjd ca 49 cm
Slitage