Börje Hedlund akvarell
2017-08-27
480200
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Modellstudie, signerad, akvarell, ca 33x25 cm