Carl Locher blandteknik
2017-08-27
480184
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Motiv med fatryg utanför Skagen, signerad och daterad Carl Locher 1898, blandteknik på papper, ca 41x59 cm
Fläckar