Bertil Wahlberg oljemålning
2017-08-29
480172
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Dam i blå klänning, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 69x31 cm