Mårten Andersson litografi
2017-09-02
480141
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Uppvaktning", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, 62x45 cm, oramad
Fuktfläckar