Bertil Wahlberg
2017-08-27
480134
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländskt by med figurer, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 31x68 cm