Takampel i metall
2017-08-27
480118
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets mitt, lackerad plåt och mässing, ca 47x47 cm
slitage, mässing med fläckar