Pierre Olofsson färglitografi
2017-08-27
480071
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad, numrerad 8/75, färglitografi, bildmått ca 30x50 cm