William Avar olja
2017-08-30
480048
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Verre et fleur, signerad och daterad William Avar 87, olja på duk, 50X61 cm