Bengt Sparring
2017-08-26
480014
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT SPARRING (född 1926) (2): Fågelmotiv, signerade, olja på duk, ca 26x21 cm