Oidentifierad konstnär
2017-08-26
479916
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): (2) Kristus samt Maria, olja på pannå, ca 17x23 cm
Färgbortfall, skadeangrepp.