Tallrik Kina
2017-08-24
479892
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIK, Kina, sent 1800-tal, porslin med dekor i underglasyrblått, Ø ca 25,5 cm
Tillverkningsdefekter, nagg