Skålfat Kina
2017-08-24
479891
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅLFAT, Kina, Qianlong, 1760-tal, porslin med dekor i underglasyrblått, Ø ca 28 cm
Glasyrnagg