Bengt Lindström litografi
2017-08-25
479846
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 70/150, litografi, ca 75x42 cm