KG Nilsson färglitografi
2017-08-25
479845
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1985, 81/100, färglitografi, bildmått ca 32x92 cm