Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Blåklockor, signerad Mårten A, akvarell på papper, dagermått 67x24,5 cm
479817
2017-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här