Kustbild med figurer oljemålning
2017-08-28
479814
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Kustbild med figurer, olja på pannå, ca 24x30 cm