Mosse Stoopendaal oljemålning
2017-08-28
479808
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gråtrutar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk, ca 46x55 cm