Gunnar Zilo
2017-09-07
479792
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZILO (1885-1958): Porträtt, signerad och daterad -45, olja på pannå, 64x47 cm