Ring silver diamanter
2017-08-31
479712
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, silver, i form av en blomma, cabochonslipad rosa turmalin, fasettslipade diamanter, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 15 g
Flertalet stenar med hack, nagg, några med skador