Skulptur plexiglas
2017-08-25
479699
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, plexiglas, otydligt signerad, daterad -79, höjd ca 18 cm