Madeleine Pyk Stockholm
2017-08-28
479621
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 167/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad