M Pyk litografi
2017-08-25
479619
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Sommar i Stockholm, signerad M Pyk, 219/250, färglitografi, bladmått ca 69x52,5 cm, oramad