Albert Johansson
2017-08-25
479616
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 51/90, färgetsning bladstorlek ca 57x76 cm, oramad