Lennart Jirlow
2017-08-25
479614
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 235/380 blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, bladmått ca 73x56 cm, oramad
Något gulnat