Taklampa 1950-tal
2017-08-25
479586
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, teak, mässing & glas, 1950-tal, 5 kupor, höjd ca 60, diameter 55 cm
Visst slitage